Domů Hry Hráči Výrobky Napiš Přihlásit Registrace

Hry Olmíci

Kamarádi, POZOR!!!

Ahoj, omezili jsme dobu hraní her od 6:30 do 22:00, tááák pozdě už byste měly spát. Je tak? ;-). Já teda do postele musím už v osm. Brzy vás čekají nové výhry, za 1. místo máte tričko, za 2. místo kalendář a za 3. místo omalovánky a samolepky. Čusss Oťas

Nejsi přihlášen. Pokud chceš soutěžit s ostatními kamarády musíš se přihlásit. Pokud nejsi ještě registrován, registruj se.

Zábava, střílečky, puzzle, logické hry a omalovánky

 Tak tohle je mega těžký puzzle. Sám sem to nedohrál. Oťák!!

Hehe, bomba do gongu :D

Puzzle rapujícího gangsta čuníka.

Puzzle oslíka Lojzy, jaksi dává pohodičku.

 Poskládej si puzzel čuníka Fandy!

Chytej vypečen myši ve sklepě, používej šipky vlevo a vpravo, skočíš šipkou nahoru. POZOR na myš, co ti bude chtít sebrat dort! Odeženeš ji tak, že k ní rychle přifrčíš!

Mrkej na Oťase jak mastí pavouky ve sklepě! ;-) 

Ahoj holky, a co já? Víte jaký mám ráda barvy oblečení? Tak šup a hrajte!!

Ahoj, já jsem Oťas, jestli víš, jaký barvy má moje zimní oblečení? Hádej ;-D

Myší vždy klikni na jednotlivý dílek skládanky a tahem přesuň na hrací kartu.

Ahoj kamarádi, poskládejte si puzzle Oťase a Oli v zimě!

Pomocí myši leť a sbírej vše, co je k jídlu a vyhýbej se ostatním předmětům. Za jídlo dostáváš 3 body, za ostatní 5 bodů ztrácíš.

Pomocí zaměřovače a kliknutí házej sněhovou koulí a tref protihráče. Zároveň se musíš vyhýbat, aby tě protihráči nezasáhli. Když se trefíš, dostáváš 3 body, když protihráči trefí tebe 1 bod ztrácíš.

Poskládej si puzzle Oli a Oťase z TV klipu, který znáš z Animáčku. Myší vždy klikni na jednotlivý dílek skládanky a tahem přesuň na hrací kartu.

Poskládej si puzzle koníka Karla. Myší vždy klikni na jednotlivý dílek skládanky a tahem přesuň na hrací kartu.

Poskládej si puzzle čuníka Fandy. Myší vždy klikni na jednotlivý dílek skládanky a tahem přesuň na hrací kartu.

Jmenuji se Emil a jsem málomluvný. Ale rozhodně nejsem žádný hlupák, nenechám se jen tak přelstít. Jsem samotář a mám rád svůj klid. Nelíbí se mi, když si ze mě ostatní dělají legraci.

Jmenuji se Hubert a ničeho se jen tak nezaleknu. Jsem dobrý hlídač, a mám plno síly. Výborně si rozumím s koníkem Karlem, často rádi vzpomínáme na staré časy.

Jmenuji se Jarmilka a jsem mazlíček Olinky. Abych byla krásná, musím o sebe neustále pečovat. Několikrát denně si čistím srst. Dávám si pozor, abych se někde neušpinila.

Jsme Slepičkovi a milujeme své děti kuřátka. Na naše děti neumíme být přísní a neumíme nad nimi držet pevnou ruku. Naše kuřátka jsou totiž tak krásná a roztomilá, že neustále omlouváme jejich lumpárny.

Jmenuji se Karel a pocházím z rodu nezkrotných koní. Tátu Olmánka však poslouchám a ochotně se s ním vydávám na jakoukoliv cestu za dobrodružstvím.

Jsem soused Olmánků a jmenuji se Jahoda. Líbí se mi na farmě pracovat, vždycky jsem moc rád, když tam můžu pomáhat.

Jmenuji se Olinka. Ráda pomáhám mamince v kuchyni a na zahrádce. Často chodím za zvířátky a povídám si s nimi a hladím je.

Jsem máma Olmánková. Mám moc ráda všechny členy naší farmy a mám radost, když jsou všichni kolem šťastní a veselí. Ráda vařím a pracuji na zahrádce.

Jmenuji se Lojza a jsem v pubertě. Mám rád, když jsem středem pozornosti. Rád se předvádím a snažím se, aby mě ostatní obdivovali. Strašně mi vadí, když mi starší dávají rady, já si totiž chci dělat věci po svém.

Jmenuji se Fanda a můj největší kamarád je oslík. Občas se s ním namočím do bryndy a pak oba dostaneme vyčiněno. Mě to moc mrzí a stydím se, i když oslík si z toho nic nedělá.

Jmenuji se Květa a všechno beru s nadhledem. To ale neznamená, že nemám smysl pro povinnost a zodpovědnost. Jsem ráda, když se můžu něco nového naučit, nebo když můžu pomoci ostatním.

Jsem táta Olmánek. Práci na farmě kolem zvířátek mám moc rád a snažím se ji dělat zodpovědně. Ke všem členům farmy se snažím být spravedlivý.

Pomocí zaměřovače a kliknutí střílej na plechovky na plotě. Za zasáhnutí plechovky dostáváš 1 bod, za minutí 1 bod ztrácíš.

Kliknutím vyber potravu pro příslušné zvířátko. Za správný výběr získáváš 1 bod, za chybný naopak 1 bod ztrácíš.

Jmenuji se Heduška a většinou mám dobrou náladu. Jsem šťastná, když můžu vesele poskakovat po lukách. Někdy mě ale přepadne smutná nálada. Stydím se, protože mám kulaté a kudrnaté tělo a příliš hubené nohy.

Kliknutím vyber, které zvířátko nepatří na českou farmu. Za správný výběr získáváš 1 bod, za chybný naopak 1 bod ztrácíš.

Jmenuji se Otík, ale všichni mi říkají Oťas. Každou chvíli vyvedu nějakou lumpárnu nebo rošťárnu. Ale rozhodně nejsem zlý nebo zlomyslný. Prostě mám rád legraci.