Domů Hry Hráči Výrobky Napiš Přihlásit Registrace

Pro rodiče

Seznamte své děti se správnými kamarády Olmíky a skvělými jogurty

Mléko a mléčné výrobky by měly být nedílnou součástí dětského jídelníčku. Přirozený výskyt bílkovin, vápníku a kvalitních vitamínů napomáhá ke zdravému a vyváženému růstu malých capartů. Společnost OLMA tak díky produktové řadě určené pro děti, zvýšila oblíbenost jogurtů u těch nejmenších. Olmíci zaujmou děti svým veselým obalem a dárkem ukrývajícím se pod ním, rodiče pak kvalitou a čerstvostí surovin.

Mezi nejoblíbenější patří Olmíci Maty, smetanová přesnídávka s kakaem a oříšky, Olmíci s piškotky a nelze opomenout ani řadu tvarohových dezertů Olmáček, ukrývající překvapení v podobě dárku pod obalem. Ručně balené v chráněných dílnách jsou pak specialitou Olmíci s hračkou, kde v odděleném kelímku děti najdou hračky v podobě tiskátek, lepáků, celou řadu postaviček Olmíci nebo odznaky do dětských kroksek.

Oblíbený je také bílý jogurt Bio Olmíci, který si za více než rok své existence našel již pevné místo a stálé zákazníky.

Žhavou novinkou jou pak Olmíci jogurtoví se sušenkami, tedy variace na oblíbené Olmíky piškotové ;)

Olmíci potěší celou rodinu!

 

Výrobky Olmíci:

 

OLMÍCI jogurtoví vanilkoví 111 g OLMÍCI jogurtoví čokoládoví 111 g OLMÍCI piškotoví vanilka 113 g OLMÍCI piškotoví kakao 113 g
OLMÁČEK kakao 140 g OLMÁČEK vanilka 140 g Olmíci vanilkoví 125g Olmíci čokoládoví 125g
 
OLMÍCI jogurtoví jahodoví 111 g OLMÍCI MATY 110 g OLMÍCI MATY čoko-kokos 110 g